Divadelní představení - 9. třída

Společenské centrum UFFO, komedie Revizor, pátek 7. října 2011... Jako první příchozí účastníci jsme vesele obsadili první řadu. Pánové tedy byli přímo vtaženi do centra dění. Není divu, že představení na nás působilo velmi dramaticky. Jednalo se ale o komedii, což dokazovaly upřímné úsměvy chlapců.

Některé scénky byly opravdu humorné - třeba ve chvíli, kdy na jeviště přiběhl polonahý, obézní muž se žáci upřímně popadali za břicha. Výkony herců byly poutavé a my je rádi na konci ohodnotili bohatým potleskem.

Za žáky děkuji aktérům za obohacení v oblasti literatury dílem slavného ruského spisovatele Gogola.

Mgr. Iva Cibulková