Get Adobe Flash player

Svátek matek – 3. třída

p5131316 resizeMaminky měly svátek a jako každý rok, tak i letos se mohly radovat z krásných dárků. Třeťáci pro ně měli již delší čas připravenu skleněnou soupravu. Z vlastnoručně malovaného hrnečku bude maminkám čaj nebo káva určitě chutnat. Dárek jsme ještě ozdobili korálkovou kytičkou a děti si domů nesly také ozdobného dinosaura - magnetku na týdenní plán a přáníčko.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.