Hledáme poklad

2014-06-06 hledame poklad 005 resizeV pátek 6. června jsme se my – žáci prvního stupně vydali hledat poklad. Na zahradě za školou nás paní učitelka seznámila s pravidly nadcházející hry. K pokladu se dostaneme pomocí šipek, cestou budeme hledat dopisy a plnit úkoly. V první soutěži se z nás staly lištičky s dlouhými ocásky, v další jsme si hráli na telegraf, potom na molekuly, určovali jsme druhy stromů a podobně. Všichni pozorně sledovali šipky a hledali ukryté dopisy. Překonali jsme i velké horko a cesta lesem už byla příjemná. Najít ukrytý poklad nám dalo hodně práce. A potom ještě hledat schované kamarády, kteří si vybudovali důmyslné skrýše. Byl to zajímavý a vydařený den!

(fotogalerie I zde)
(fotogalerie II
zde)

Mgr. Jana Sávová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.