Get Adobe Flash player

Exkurze do Tropical Islands

cimg2580 resizeKdo chtěl na vlastní kůži zažít tropický ráj na zemi, vydal se s námi v pátek 6. června do Tropical Islands, který leží 60 km jižně od Berlína. Všichni byli nadšeni z vodního světa Südsee a Lagune, z velkých bazénů, vířivek, dravé řeky i písečných pláží. Vyzkoušeli si jízdy po tobogánech, prošli se opravdovým tropickým pralesem s naučnou stezkou, viděli různé živočichy, jako např. plameňáky, pávy, papouška, ryby, ještěry apod. Nechyběly ani pouťové atrakce pro malé i velké. Kdo měl hlad, mohl se občerstvit v tamních restauracích. Celý den utekl jako voda a všichni si exkurzi moc a moc užili.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.