Get Adobe Flash player

Exkurze do Tropical Islands

cimg2580 resizeKdo chtěl na vlastní kůži zažít tropický ráj na zemi, vydal se s námi v pátek 6. června do Tropical Islands, který leží 60 km jižně od Berlína. Všichni byli nadšeni z vodního světa Südsee a Lagune, z velkých bazénů, vířivek, dravé řeky i písečných pláží. Vyzkoušeli si jízdy po tobogánech, prošli se opravdovým tropickým pralesem s naučnou stezkou, viděli různé živočichy, jako např. plameňáky, pávy, papouška, ryby, ještěry apod. Nechyběly ani pouťové atrakce pro malé i velké. Kdo měl hlad, mohl se občerstvit v tamních restauracích. Celý den utekl jako voda a všichni si exkurzi moc a moc užili.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.