Get Adobe Flash player

Na návštěvě v 1. třídě

Již podruhé jsme své vědomosti z hodin českého jazyka procvičovali na "chytré tabuli" v knihovně. Pohyblivé obrázky a písmenka se nám teď pamatují lépe. Ve třídě jsme určovali, kterou hlásku slyšíme na začátku slova, roztleskávali slovo na slabiky a délku slabik zaznamenávali pomocí bzučáku. Nechyběla ani pohybová chvilka, kdy jsme probíraná písmena stavěli ze stop a probíhali je. V pracovních činnostech jsme E, I, A, M tvořili z modelíny a už se těšíme na nové písmenko. Které? To je překvapení.

Mgr. Květa Hetflejšová.

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.