Get Adobe Flash player

Na návštěvě v 1. třídě

Již podruhé jsme své vědomosti z hodin českého jazyka procvičovali na "chytré tabuli" v knihovně. Pohyblivé obrázky a písmenka se nám teď pamatují lépe. Ve třídě jsme určovali, kterou hlásku slyšíme na začátku slova, roztleskávali slovo na slabiky a délku slabik zaznamenávali pomocí bzučáku. Nechyběla ani pohybová chvilka, kdy jsme probíraná písmena stavěli ze stop a probíhali je. V pracovních činnostech jsme E, I, A, M tvořili z modelíny a už se těšíme na nové písmenko. Které? To je překvapení.

Mgr. Květa Hetflejšová.

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.