Get Adobe Flash player

Na návštěvě v 1. třídě

Již podruhé jsme své vědomosti z hodin českého jazyka procvičovali na "chytré tabuli" v knihovně. Pohyblivé obrázky a písmenka se nám teď pamatují lépe. Ve třídě jsme určovali, kterou hlásku slyšíme na začátku slova, roztleskávali slovo na slabiky a délku slabik zaznamenávali pomocí bzučáku. Nechyběla ani pohybová chvilka, kdy jsme probíraná písmena stavěli ze stop a probíhali je. V pracovních činnostech jsme E, I, A, M tvořili z modelíny a už se těšíme na nové písmenko. Které? To je překvapení.

Mgr. Květa Hetflejšová.POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.