Get Adobe Flash player

Divadelní představení - 3. a 4. třída

Ve středu 12. října jsme navštívili poprvé v tomto školním roce trutnovské divadlo UFFO. Čekalo nás představení "Veselá čeština". V sále jsme získali ta nejlepší místa v prvních řadách a těšili se na srandy, které jdou s češtinou dělat. My s ní totiž většinou bojujeme.

A bylo čemu se smát - tak třeba pohádka Červená Karkulka zní v brněnském "hantecu" opravdu legračně. Zákeřné jazykolamy jsme vyzkoušeli a jazyky máme naštěstí celé. Pohádka "Zuzanka a písmenka" byla sice veselá, ale my si určitě dáme pozor, aby paní učitelka nemusela nikdy nad sešity brečet a pro naše písmenka snad hledat nějaké lékaře či opraváře.

Za třeťáky a čtvrťáky Mgr. Pavlína Cermanová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.