Get Adobe Flash player

PRO FUTURO

Ve čtvrtek 13. října 2011 jsem vyrazila s deváťáky jako jejich třídní učitelka a zároveň jako výchovný poradce a kolegyní Petrou Endrychovou na výstavu středních škol regionu Krkonoše "PRO FUTURO", která probíhala ve dvou dnech v Domě kultury v Trutnově. Žáci se zde mohli seznámit s více než čtyřiceti vystavovateli - zástupci SŠ, SOŠ, SOU, VOŠ aj. Výstava si klade za cíl informovat o možnostech vzdělávání ve všech typech středních škol v regionu a napomoci při nesnadném životním úkolu jako rozhodování o volbě povolání a dalším vzdělávání.

Chlapci si se zájmem prohlíželi stánky vystavovatelů, kladli případné dotazy či se účastnili některých interaktivních činností. Tak snad učinili další ze správných kroků ve své profesní orientaci.

Mgr. K. Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.