PRO FUTURO

Ve čtvrtek 13. října 2011 jsem vyrazila s deváťáky jako jejich třídní učitelka a zároveň jako výchovný poradce a kolegyní Petrou Endrychovou na výstavu středních škol regionu Krkonoše "PRO FUTURO", která probíhala ve dvou dnech v Domě kultury v Trutnově. Žáci se zde mohli seznámit s více než čtyřiceti vystavovateli - zástupci SŠ, SOŠ, SOU, VOŠ aj. Výstava si klade za cíl informovat o možnostech vzdělávání ve všech typech středních škol v regionu a napomoci při nesnadném životním úkolu jako rozhodování o volbě povolání a dalším vzdělávání.

Chlapci si se zájmem prohlíželi stánky vystavovatelů, kladli případné dotazy či se účastnili některých interaktivních činností. Tak snad učinili další ze správných kroků ve své profesní orientaci.

Mgr. K. Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.