Get Adobe Flash player

PRO FUTURO

Ve čtvrtek 13. října 2011 jsem vyrazila s deváťáky jako jejich třídní učitelka a zároveň jako výchovný poradce a kolegyní Petrou Endrychovou na výstavu středních škol regionu Krkonoše "PRO FUTURO", která probíhala ve dvou dnech v Domě kultury v Trutnově. Žáci se zde mohli seznámit s více než čtyřiceti vystavovateli - zástupci SŠ, SOŠ, SOU, VOŠ aj. Výstava si klade za cíl informovat o možnostech vzdělávání ve všech typech středních škol v regionu a napomoci při nesnadném životním úkolu jako rozhodování o volbě povolání a dalším vzdělávání.

Chlapci si se zájmem prohlíželi stánky vystavovatelů, kladli případné dotazy či se účastnili některých interaktivních činností. Tak snad učinili další ze správných kroků ve své profesní orientaci.

Mgr. K. Javůrková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.