Primární prevence

20140612 092625 resizeDne 12. 6. 2014 se zástupci žáků z II. stupně naší školy (čtyři pětičlenná družstva) zúčastnili akce pořádané v rámci primární prevence, kterou organizačně zaštítili pracovníci PPP Trutnov, RIAPS Trutnov a Městské policie v Trutnově.

Na deseti stanovištích si žáci z jednotlivých trutnovských škol poměřovali své znalosti, zkušenosti, obratnost - a to v disciplínách, jež pro ně připravily různé organizace a složky záchranného integrovaného systému – např. Městská policie a Policie ČR v Trutnově, hasiči, zdravotníci a PPP (Pedagogicko-psychologická poradna Královéhradeckého kraje) a RIAPS (Regionální institut ambulantních psychosociálních služeb) Trutnov.

Letos jsme sice žádnou cenu nezískali, ale počasí přálo, atmosféra byla výborná, ukázky činnosti psovodů, záchranářů, hasičů a zdravotníků byly obdivuhodné. A že nám něco nevyšlo? Nevadí - příští rok to zcela určitě doženeme!

Poděkování patří všem, kteří se na přípravě akce podíleli, i těm, kteří se jí zúčastnili.

Mgr. Alena Stejskalová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.