Get Adobe Flash player

Mladí přírodovědci

cimg2912 resizeV úterý 17. června jsme se vydali zopakovat a prověřit si znalosti o přírodě. Naše cesta vedla do blízkého lesa směrem k chatě Vébrovka. Cestou jsme podle atlasu květin určovali názvy rostlin, které nás zaujaly. Pojmenovávali jsme také různé druhy stromů a keřů. Bavila nás i soutěž v poznávání zvířat. Chvíli jsme si zadováděli na dětském hřišti u Vébrovky a potom už vedly naše kroky Voletinami zpět ke škole. Počasí nám přálo a celý den se vydařil.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.