Mladí přírodovědci

cimg2912 resizeV úterý 17. června jsme se vydali zopakovat a prověřit si znalosti o přírodě. Naše cesta vedla do blízkého lesa směrem k chatě Vébrovka. Cestou jsme podle atlasu květin určovali názvy rostlin, které nás zaujaly. Pojmenovávali jsme také různé druhy stromů a keřů. Bavila nás i soutěž v poznávání zvířat. Chvíli jsme si zadováděli na dětském hřišti u Vébrovky a potom už vedly naše kroky Voletinami zpět ke škole. Počasí nám přálo a celý den se vydařil.

Mgr. Jana Sávová