Get Adobe Flash player

Prvňáčci v divadle

V hodinách českého jazyka nám paní učitelka čte nejznámější pohádky. Už jich známe plno, ale v divadle jsme dnes viděli první... Jmenovala se O Sněhurce a sedmi trpaslících. Dějem nás provázeli dva herci a plno loutek. Pohádka byla doplněna písničkami, herci hráli na housle, flétnu, kytaru a bubínek. Ve třídě jsme pro Sněhurku postavili zámek, znovu si přečetli krátkou pohádku a dokreslili omalovánky s trpaslíky i Sněhurkou.

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.