Get Adobe Flash player

Chování člověka za mimořádných situací - 2. stupeň

img 20140618 114813 resizeTo, jak se chovat za mimořádných situací, si mohli vyzkoušet žáci 2. stupně ve středu 18. června. Paní učitelky si připravily celkem 6 tematických stanovišť – „Zásady první pomoci (úžeh, úpal, popáleniny apod.)“, „Jak volat důležitá telefonní čísla v případě nehody (formou scének)“, „Evakuační zavazadlo (co v něm nesmí chybět a jak ho efektivně zabalit)“, „Znalost jedovatých rostlin“, „Louhy a jiné kyseliny“ (jak si poradit v případě poleptání kyselinami) a „Jak se v pořádku dostat z nebezpečí (zkoušky fyzické zdatnosti)“. Úkoly žáci plnili v tříčlenných nebo čtyřčlenných družstvech. Na tři vítězná družstva čekaly diplomy a věcné odměny.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.