Get Adobe Flash player

Chování člověka za mimořádných situací - 2. stupeň

img 20140618 114813 resizeTo, jak se chovat za mimořádných situací, si mohli vyzkoušet žáci 2. stupně ve středu 18. června. Paní učitelky si připravily celkem 6 tematických stanovišť – „Zásady první pomoci (úžeh, úpal, popáleniny apod.)“, „Jak volat důležitá telefonní čísla v případě nehody (formou scének)“, „Evakuační zavazadlo (co v něm nesmí chybět a jak ho efektivně zabalit)“, „Znalost jedovatých rostlin“, „Louhy a jiné kyseliny“ (jak si poradit v případě poleptání kyselinami) a „Jak se v pořádku dostat z nebezpečí (zkoušky fyzické zdatnosti)“. Úkoly žáci plnili v tříčlenných nebo čtyřčlenných družstvech. Na tři vítězná družstva čekaly diplomy a věcné odměny.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.