Get Adobe Flash player

Výlet do Dolců - 1. stupeň

22 p1150291 resizeČtvrtý den našeho pohodového týdne jsme zahájili prohlídkou několika zvířecích soch v plenéru. Děti nejvíc zaujala žlutá chobotnice na náměstí. Nám se zase líbil koník na nábřeží řeky Úpy. Cesta do Dolců uběhla jako nic a u rybníků jsme nevěděli, co dřív. Čekalo na nás hřiště s průlezkami, minigolf, brouzdání na mělčině, mňamky ze stánku a po výstupu do kopce k zastávce krásný výhled na Krkonoše a Trutnov. Počasí se vydařilo a odpoledne si rodiče vyzvedávali spokojené děti, které si s nimi mohou povídat o spoustě nových zážitků.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.