Get Adobe Flash player

Výlet do Dolců - 1. stupeň

22 p1150291 resizeČtvrtý den našeho pohodového týdne jsme zahájili prohlídkou několika zvířecích soch v plenéru. Děti nejvíc zaujala žlutá chobotnice na náměstí. Nám se zase líbil koník na nábřeží řeky Úpy. Cesta do Dolců uběhla jako nic a u rybníků jsme nevěděli, co dřív. Čekalo na nás hřiště s průlezkami, minigolf, brouzdání na mělčině, mňamky ze stánku a po výstupu do kopce k zastávce krásný výhled na Krkonoše a Trutnov. Počasí se vydařilo a odpoledne si rodiče vyzvedávali spokojené děti, které si s nimi mohou povídat o spoustě nových zážitků.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.