Zahájení Olympijských her dětí základních škol Trutnova

cimg3048 resizeV pondělí 23. 6. jsme se v hojném počtu zúčastnili zahájení třídenní sportovní akce. Na městském stadionu jsme si poslechli slavnostní sliby sportovců i rozhodčích, zazněla hymna, vzletěli holubi, k nebi byly vypuštěny barevné balonky symbolizující jednotlivé školy. Nechybělo samozřejmě zapálení olympijského ohně a vztyčení olympijské vlajky. Doufejme, že naši sportovci budou statečně bojovat se soupeři z ostatních škol a třeba se dočkáme i nějaké medaile.

Mgr. Jana Prokopcová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.