Get Adobe Flash player

Velký úspěch atletů Marka Svobody a Jakuba Koláře

cimg3116 resizePrvní sportovní den se pustili žáci 1. stupně do atletických disciplín a jízdy na kolečkových bruslích. Některým se dařilo méně, jiným trochu více. Dva naši sportovci však dosáhli vynikajících výsledků. Jakub Kolář, žák páté třídy, zvítězil v kategorii 4. – 5. třídy v hodu medicimbalem. Neuvěřitelně dobře si vedl žák druhé třídy Marek Svoboda, který získal zlaté medaile v běhu na 50 metrů a ve skoku dalekém a stříbrnou příčku v hodu medicimbalem. BLAHOPŘEJEME!!!!!!  

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.