Get Adobe Flash player

Den druhý – medailové žně pokračují (3 – 1 – 1)

cimg3177 resizePrvní den olympiády nám přinesl čtyři medaile (3 – 1 - 0) a den druhý se žáků naší školy vydařil ještě o něco lépe! Výborně si vedli reprezentanti ve šplhu a úspěchu se dočkala i střelba. Zlato si dnes odnesli Marek Svoboda (kategorie 2. – 3. třída), Kamila Tejchmanová (kategorie 6. – 7. třída), Marek Kothánek (kategorie 8. – 9. třída). Bronzovou příčku obsadil Dominik Hospodka (kategorie 8. – 9. třída). Kristýna Brunátová vybojovala ve střelbě v kategorii 6. – 7. třída stříbrnou medaili. DĚKUJEME za výbornou reprezentaci školy a samozřejmě medailistům GRATULUJEME!

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana ProkopcováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.