Get Adobe Flash player

Pěší výlet na paradráhu a Gablenz – 2. stupeň

p1040275 resizePo slavnostním zahájení Olympijských her dětí základních škol v Trutnově nás čekal pěší výlet. Namířili jsme si to směr městský park. Stoupali jsme do táhlého kopce. Někteří z nás už to chtěli vzdát, ale nakonec jsme se všichni dostali až na paradráhu. Tam jsme si opekli na ohni v altánku špekáčky. Když jsme se posilnili a odpočinuli si, vyrazili jsme k Janské kapli a potom k Památníku generála Gablenze, kde je nádherný výhled na naše město. Shlédli jsme až k Základní škole Komenského a mohli jsme vidět soutěžní olympijské klání mezi školami. Určitě tam zrovna reprezentovali naši školu spolužáci z 1. stupně. Když jsme se dostatečně vynadívali, vydali jsme se na cestu domů. Rozloučili jsme se na Krakonošově náměstí. Výlet se nám moc vydařil.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.