Get Adobe Flash player

Netradiční olympiáda - 1. stupeň

img 0512 resizePo dvou dnech olympijského klání následovala netradiční olympiáda. Žáky čekaly kohoutí zápasy, překážková dráha s prázdninovým kufrem, pohyb na chůdách a „zahradnické disciplíny“. Spolužáci ze všech tříd 1. stupně se utkali v „sázení brambor“ i legračním běhu v holínkách. Jednotlivá družstva soupeřila také v házení kostkou. Kdo dříve hodí šestku? Kdo zaplní číselnou řadu od jedné do šesti? Svou výřečnost a představivost mohli žáci využít při stavění z Otíkovy stavebnice. Zvládnout kopii hotové stavby jen podle slovního návodu dalo mnohým pořádně zabrat.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.