Netradiční olympiáda - 1. stupeň

img 0512 resizePo dvou dnech olympijského klání následovala netradiční olympiáda. Žáky čekaly kohoutí zápasy, překážková dráha s prázdninovým kufrem, pohyb na chůdách a „zahradnické disciplíny“. Spolužáci ze všech tříd 1. stupně se utkali v „sázení brambor“ i legračním běhu v holínkách. Jednotlivá družstva soupeřila také v házení kostkou. Kdo dříve hodí šestku? Kdo zaplní číselnou řadu od jedné do šesti? Svou výřečnost a představivost mohli žáci využít při stavění z Otíkovy stavebnice. Zvládnout kopii hotové stavby jen podle slovního návodu dalo mnohým pořádně zabrat.

Mgr. Martina Glazarová