Get Adobe Flash player

Netradiční olympiáda - 1. stupeň

img 0512 resizePo dvou dnech olympijského klání následovala netradiční olympiáda. Žáky čekaly kohoutí zápasy, překážková dráha s prázdninovým kufrem, pohyb na chůdách a „zahradnické disciplíny“. Spolužáci ze všech tříd 1. stupně se utkali v „sázení brambor“ i legračním běhu v holínkách. Jednotlivá družstva soupeřila také v házení kostkou. Kdo dříve hodí šestku? Kdo zaplní číselnou řadu od jedné do šesti? Svou výřečnost a představivost mohli žáci využít při stavění z Otíkovy stavebnice. Zvládnout kopii hotové stavby jen podle slovního návodu dalo mnohým pořádně zabrat.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.