Get Adobe Flash player

Netradiční olympiáda - 1. stupeň

img 0512 resizePo dvou dnech olympijského klání následovala netradiční olympiáda. Žáky čekaly kohoutí zápasy, překážková dráha s prázdninovým kufrem, pohyb na chůdách a „zahradnické disciplíny“. Spolužáci ze všech tříd 1. stupně se utkali v „sázení brambor“ i legračním běhu v holínkách. Jednotlivá družstva soupeřila také v házení kostkou. Kdo dříve hodí šestku? Kdo zaplní číselnou řadu od jedné do šesti? Svou výřečnost a představivost mohli žáci využít při stavění z Otíkovy stavebnice. Zvládnout kopii hotové stavby jen podle slovního návodu dalo mnohým pořádně zabrat.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.