Netradiční olympiáda - 1. stupeň

img 0512 resizePo dvou dnech olympijského klání následovala netradiční olympiáda. Žáky čekaly kohoutí zápasy, překážková dráha s prázdninovým kufrem, pohyb na chůdách a „zahradnické disciplíny“. Spolužáci ze všech tříd 1. stupně se utkali v „sázení brambor“ i legračním běhu v holínkách. Jednotlivá družstva soupeřila také v házení kostkou. Kdo dříve hodí šestku? Kdo zaplní číselnou řadu od jedné do šesti? Svou výřečnost a představivost mohli žáci využít při stavění z Otíkovy stavebnice. Zvládnout kopii hotové stavby jen podle slovního návodu dalo mnohým pořádně zabrat.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.