První vysvědčení - 1. třída

p1220383 resizeNa tenhle den se prvňáci těšili celý rok. Kdybyste se jich zeptali: Co si moc přejete? Určitě by mnozí odpověděli: Být ve druhé třídě! A právě tohle přání se všem brzy vyplní. Po prázdninách z nich budou druháci. Celý rok se učili číst, psát a počítat, zpívat a tancovat, kreslit, malovat, modelovat, sportovat a spoustu dalších důležitých věcí, které musí každý prvňáček zvládnout. Jak uspěli, si mohou přečíst na svém vysvědčení. Děkuji jim za kytičky i bonboniéry a věřím, že se jim naše oslava líbila.

Mgr. Martina Glazarová