Get Adobe Flash player

Sportovně - turistická akce - 1. stupeň

cimg4460 resizeJe středa 3. září a celý první stupeň se účastní sportovně turistické akce. V trutnovském lesoparku procvičujeme svoji zdatnost a obratnost. Luštíme šifry a poznáváme přírodniny. Zdoláváme orientační závod a zapisujeme značky ukryté mezi stromy a podél cesty. Také opékáme vuřty a dovádíme na přírodních sportovištích. A hlavně - setkáváme se s kamarády ze všech tříd. Máme si po prázdninách tolik co povídat. Zažili jsme hezký den a těšíme se na další!

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.