Get Adobe Flash player

Hodina TV na Paradráze – 6. a 7. třída

p1040636 resizeV trutnovském městském parku vzniklo nové sportovní centrum nazvané Mobiliář Paradráha. Celý areál zahrnuje fit stezku, sportovní sestavy a vzdušné čtyřsedadlové houpačky. Děvčata ze 6. a 7. třídy neváhaly a v rámci tělesné výchovy se tam vydaly. Čekalo je několik stanovišť, kde si mohly krásně zaposilovat. A jak si to užily, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.