Get Adobe Flash player

Jablečné hody - 6. a 7. třída

p9150002 resizeV pondělí 15. 9. měla děvčata z 6. a 7. třídy první pracovní činnosti v tomto školním roce. Protože nám jejich „klučičí protějšky“ při PČ načesali jablka ze školního sadu, využili jsme je ke sladkému zpracování. Jak se dívkám růžičky z jablek a „minizáviny“ povedly, je vidět na fotografiích. Po důkladném úklidu kuchyňky a čekání na poslední vytažení z trouby zbyl i čas k relaxaci na nových pytlích na chodbě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Maršíková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.