Get Adobe Flash player

Jablečné hody - 6. a 7. třída

p9150002 resizeV pondělí 15. 9. měla děvčata z 6. a 7. třídy první pracovní činnosti v tomto školním roce. Protože nám jejich „klučičí protějšky“ při PČ načesali jablka ze školního sadu, využili jsme je ke sladkému zpracování. Jak se dívkám růžičky z jablek a „minizáviny“ povedly, je vidět na fotografiích. Po důkladném úklidu kuchyňky a čekání na poslední vytažení z trouby zbyl i čas k relaxaci na nových pytlích na chodbě.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana MaršíkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.