Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - 3. třída

img 0883 resizeVe čtvrtek 9. října si žáci 3. třídy vyzkoušeli, jak se pracuje s nářadím v dílně. Zjistili, k čemu je na ponku svěrák, jak do něj upínat dřevo, jak se řeže s pilkou, piluje pilníkem, zahlazuje povrch smirkovým papírem i jak zatloukat hřebíčky kladívkem do dřeva. Výsledkem bylo upravené prkénko s háčkem, které posloužilo k další úpravě – „vzkazovníčku“ v podobě sovy.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana MaršíkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.