Pravěk v šesté třídě

dscn2861 resizeI když na učivo o pravěku není v 6. třídě již tolik času, přesto jsme si ho s letošními šesťáky při všech činnostech velice užili. Žáci se zapojovali s velkou chutí a nadšením, plnili zodpovědně zadávané úkoly, ať se jednalo o práci samostatnou, skupinovou či ve dvojicích… Aktivně také přinášeli do výuky různé materiály a předměty. Téma pravěku rovněž velmi zdařile zpracovali při hodinách výtvarné výchovy s kolegyní Danou Maršíkovou. A vzhůru do starověku!

Mgr. Kateřina Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.