Get Adobe Flash player

Pravěk v šesté třídě

dscn2861 resizeI když na učivo o pravěku není v 6. třídě již tolik času, přesto jsme si ho s letošními šesťáky při všech činnostech velice užili. Žáci se zapojovali s velkou chutí a nadšením, plnili zodpovědně zadávané úkoly, ať se jednalo o práci samostatnou, skupinovou či ve dvojicích… Aktivně také přinášeli do výuky různé materiály a předměty. Téma pravěku rovněž velmi zdařile zpracovali při hodinách výtvarné výchovy s kolegyní Danou Maršíkovou. A vzhůru do starověku!

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.