Get Adobe Flash player

Pravěk v šesté třídě

dscn2861 resizeI když na učivo o pravěku není v 6. třídě již tolik času, přesto jsme si ho s letošními šesťáky při všech činnostech velice užili. Žáci se zapojovali s velkou chutí a nadšením, plnili zodpovědně zadávané úkoly, ať se jednalo o práci samostatnou, skupinovou či ve dvojicích… Aktivně také přinášeli do výuky různé materiály a předměty. Téma pravěku rovněž velmi zdařile zpracovali při hodinách výtvarné výchovy s kolegyní Danou Maršíkovou. A vzhůru do starověku!

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.