Soutěž

Po celý podzim vyráběly děti ve školní družině papírové draky. Draci se jim moc povedli, a tak bylo velmi těžké vybrat toho nejhezčího. Proto hlasoval celý první stupeň i paní učitelky. A nakonec to dopadlo takto:

1. kategorie (1. a 2. třída)
1. místo - Aleš Štěpánek
2. místo - Ladislav Vach
3. místo - Tomáš Kejzlar

2. kategorie (3. třída)
1. místo - Tereza Vejnarová
2. místo - Jakub Rösel
3. místo - Jakub Kolář

3. kategorie (4. a 5. třída)
1. místo - Kamila Tejchmanová
2. místo - David Kejzlar