Podzim ve 2. třídě

V září, v říjnu, v listopadu, pojďte děti na zahradu... Takto nás podzim téměř tři měsíce lákal ven... Není se čemu divit, letos byl opravdu vydařený. Skoro nepršelo, zato sluníčka jsme si užili až až. Vydali jsme se i do lesa, kde jsme rozlišovali stromy a jejich plody. Do školy jsme si nesli přírodovědné poklady. Z některých vznikla výstavka, z jiných se stal materiál pro naše vyrábění. Posuďte sami, jak se nám podzimní stromy a hodiny podařily. I když už podzimu ani ne za měsíc odzvoníme, zůstanou nám krásné výrobky a znalosti, které jsme při poznávání podzimní přírody načerpali.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.