Get Adobe Flash player

Podzim ve 2. třídě

V září, v říjnu, v listopadu, pojďte děti na zahradu... Takto nás podzim téměř tři měsíce lákal ven... Není se čemu divit, letos byl opravdu vydařený. Skoro nepršelo, zato sluníčka jsme si užili až až. Vydali jsme se i do lesa, kde jsme rozlišovali stromy a jejich plody. Do školy jsme si nesli přírodovědné poklady. Z některých vznikla výstavka, z jiných se stal materiál pro naše vyrábění. Posuďte sami, jak se nám podzimní stromy a hodiny podařily. I když už podzimu ani ne za měsíc odzvoníme, zůstanou nám krásné výrobky a znalosti, které jsme při poznávání podzimní přírody načerpali.

Mgr. Martina GlazarováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.