Get Adobe Flash player

Olympijský víceboj

cimg4719 resizeVe středu 22. 10. čekalo žáky 1. stupně velké sportovní klání. Spolužáci v každé třídě si to rozdali v šesti disciplínách olympijského víceboje. Při člunkovém běhu uplatnili hbitost, obratnost i orientaci, zkrácené sedy-lehy zase prověřily silovou vytrvalost. Síly bylo třeba také při hodu basketbalovým míčem. Skok z místa vyžadoval výbušnost, postoj čápa rovnováhu a hluboký předklon ohebnost. I když se mnoha žákům dařilo dosahovat výborných výsledků v určitých disciplínách, zvítězit mohli jen ti, kteří prokázali všestrannost. Všichni ale soutěžili v duchu fair play a mnozí dokázali upřímně povzbuzovat své spolužáky a ocenit jejich úspěchy. Chtěla bych děti moc pochválit za elán a nadšení, se kterými k soutěžím přistoupily. Kolegyním pak děkuji za výbornou spolupráci.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.