Get Adobe Flash player

Halloween

32 1 resizeVe čtvrtek 30. října se po hlavním vyučování naše „obyčejná“ škola přeměnila ve strašidelnou - plnou duchů, příšer, strašidel, čarodějnic… Nejdříve jsme se sešli v tělocvičně, kde nám čtvrťáci sehráli scénku o tom, jak to vlastně bylo s tím Jackem a čertem. Pak nám také anglicky ukázali, jak chodí převlečené děti v tento svátek koledovat. Všichni jsme se naučili anglickou halloweenskou písničku a potom jsme byli rozděleni do třech družstev. V kuchyňce jsme soutěžili o nejdelší slupku z jablka, lovili jsme je z vody a uvařili si z nich dobrý kompot. Ve družině jsme společnými silami dlabali a vyřezávali ohromnou dýni. Dále jsme si zde mohli vyrobit halloweenskou lucernu, dýňový zápich a další strašidelnou výzdobu. V tělocvičně nás čekala sportovní dráha s přelézáním, podlézáním, slalomem … Chvíle času zbyla i na halloweenskou diskotéku! Všichni jsme si to opravdu náležitě užili!!! Děkuji všem krásným strašidlům za účast…

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III. zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.