Get Adobe Flash player

Halloween

32 1 resizeVe čtvrtek 30. října se po hlavním vyučování naše „obyčejná“ škola přeměnila ve strašidelnou - plnou duchů, příšer, strašidel, čarodějnic… Nejdříve jsme se sešli v tělocvičně, kde nám čtvrťáci sehráli scénku o tom, jak to vlastně bylo s tím Jackem a čertem. Pak nám také anglicky ukázali, jak chodí převlečené děti v tento svátek koledovat. Všichni jsme se naučili anglickou halloweenskou písničku a potom jsme byli rozděleni do třech družstev. V kuchyňce jsme soutěžili o nejdelší slupku z jablka, lovili jsme je z vody a uvařili si z nich dobrý kompot. Ve družině jsme společnými silami dlabali a vyřezávali ohromnou dýni. Dále jsme si zde mohli vyrobit halloweenskou lucernu, dýňový zápich a další strašidelnou výzdobu. V tělocvičně nás čekala sportovní dráha s přelézáním, podlézáním, slalomem … Chvíle času zbyla i na halloweenskou diskotéku! Všichni jsme si to opravdu náležitě užili!!! Děkuji všem krásným strašidlům za účast…

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III. zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.