Get Adobe Flash player

Halloween

32 1 resizeVe čtvrtek 30. října se po hlavním vyučování naše „obyčejná“ škola přeměnila ve strašidelnou - plnou duchů, příšer, strašidel, čarodějnic… Nejdříve jsme se sešli v tělocvičně, kde nám čtvrťáci sehráli scénku o tom, jak to vlastně bylo s tím Jackem a čertem. Pak nám také anglicky ukázali, jak chodí převlečené děti v tento svátek koledovat. Všichni jsme se naučili anglickou halloweenskou písničku a potom jsme byli rozděleni do třech družstev. V kuchyňce jsme soutěžili o nejdelší slupku z jablka, lovili jsme je z vody a uvařili si z nich dobrý kompot. Ve družině jsme společnými silami dlabali a vyřezávali ohromnou dýni. Dále jsme si zde mohli vyrobit halloweenskou lucernu, dýňový zápich a další strašidelnou výzdobu. V tělocvičně nás čekala sportovní dráha s přelézáním, podlézáním, slalomem … Chvíle času zbyla i na halloweenskou diskotéku! Všichni jsme si to opravdu náležitě užili!!! Děkuji všem krásným strašidlům za účast…

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III. zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.