Get Adobe Flash player

Podzimní výlet

cimg4867 resizePoslední říjnový den jsme se vypravili do Krkonoš. Janské Lázně – farma Muchomůrka – to byl náš první cíl. Zazvonili jsme na Krakonoše a ten nás tam dovedl. Cestou jsme poseděli u jeho stolu, vyzkoušeli jeho postel a přečetli jeho vzkazy. A farma – to byl zážitek!!! Opékání vuřtů, balíky slámy, houpačky, trampolína, golf, tenis, kuličky, psi, koně, ovečky, kozy, slepice a krůty. Potom cestou plnou šustícího barevného listí obklopeni nádherou podzimně vyzdobených stromů jsme sešli do pohádkového království Krakonoše. Uvítali nás skřítkové, víly, vodníci, čerti a další postavičky z hor a podhůří. Všechno se nám líbilo. A což teprve nejkrásnější strašidlo! Děkujeme za pěkně prožitý den.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)

Mgr. Jana Sávová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.