Get Adobe Flash player

Podzimní výlet

cimg4867 resizePoslední říjnový den jsme se vypravili do Krkonoš. Janské Lázně – farma Muchomůrka – to byl náš první cíl. Zazvonili jsme na Krakonoše a ten nás tam dovedl. Cestou jsme poseděli u jeho stolu, vyzkoušeli jeho postel a přečetli jeho vzkazy. A farma – to byl zážitek!!! Opékání vuřtů, balíky slámy, houpačky, trampolína, golf, tenis, kuličky, psi, koně, ovečky, kozy, slepice a krůty. Potom cestou plnou šustícího barevného listí obklopeni nádherou podzimně vyzdobených stromů jsme sešli do pohádkového království Krakonoše. Uvítali nás skřítkové, víly, vodníci, čerti a další postavičky z hor a podhůří. Všechno se nám líbilo. A což teprve nejkrásnější strašidlo! Děkujeme za pěkně prožitý den.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.