Get Adobe Flash player

Vyrábíme mýdlo - 4. třída

pb070007 resizeVánoce se blíží, a tak jsme se pustili do přípravy dárků pro své blízké. Z mýdlové hmoty jsme vytvarovali ozdobné "cukroví", které jsme pak hezky zabalili. Dnes jsme se naučili smykovací steh a začali jsme šít klíčenku ve tvaru písmenek. Chystáme se také dotvořit vánoční svícen z keramiky. Teď už jen zbývá těšit se na radost rodičů, babiček a dědečků z naší šikovnosti.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.