Get Adobe Flash player

Nejstarší chlapci v Olympu

dscn3972 resizeVe čtvrtek 13. listopadu jsme v rámci odpoledního vyučování tělesné výchovy chlapců 8. a 9. třídy navštívili sportovní centrum Olymp v Trutnově – Poříčí. Vyzkoušeli jsme si cvičení pod vedením kondičního trenéra na závěsném systému TRX, které se řadí mezi nejžádanější fitness nářadí posledních let a využívá cviky pro zatížení celého těla. Poté jsme mohli též využít posilovacích strojů ve fitness centru.

Sportovní aktivity nás bavily, o tom, jak zatíženo bylo naše tělo, jsme si s chlapci popovídali hned druhý den… a už se těšíme zase někdy příště.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.