Nejstarší chlapci v Olympu

dscn3972 resizeVe čtvrtek 13. listopadu jsme v rámci odpoledního vyučování tělesné výchovy chlapců 8. a 9. třídy navštívili sportovní centrum Olymp v Trutnově – Poříčí. Vyzkoušeli jsme si cvičení pod vedením kondičního trenéra na závěsném systému TRX, které se řadí mezi nejžádanější fitness nářadí posledních let a využívá cviky pro zatížení celého těla. Poté jsme mohli též využít posilovacích strojů ve fitness centru.

Sportovní aktivity nás bavily, o tom, jak zatíženo bylo naše tělo, jsme si s chlapci popovídali hned druhý den… a už se těšíme zase někdy příště.

Mgr. Kateřina Javůrková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.