S chlapci v Olympu

dscn6204 resizeV úterý 2. prosince jsme v rámci odpoledního vyučování tělesné výchovy chlapců 7., 8. a 9. třídy také navštívili sportovní centrum Olymp v Trutnově – Poříčí, neboť i tato skupina projevila zájem zasportovat si v nedalekém fitness. Tentokrát jsme se více zaměřili na kondiční a posilovací cvičení na různých trenažérech a posilovacích strojích.

Ve fitness centru nás to bavilo a už se těšíme, jak si příště vyzkoušíme některou ze sportovních aktivit pod vedením kondičního trenéra…

Mgr. Kateřina Javůrková