Get Adobe Flash player

S chlapci v Olympu

dscn6204 resizeV úterý 2. prosince jsme v rámci odpoledního vyučování tělesné výchovy chlapců 7., 8. a 9. třídy také navštívili sportovní centrum Olymp v Trutnově – Poříčí, neboť i tato skupina projevila zájem zasportovat si v nedalekém fitness. Tentokrát jsme se více zaměřili na kondiční a posilovací cvičení na různých trenažérech a posilovacích strojích.

Ve fitness centru nás to bavilo a už se těšíme, jak si příště vyzkoušíme některou ze sportovních aktivit pod vedením kondičního trenéra…

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.