Get Adobe Flash player

Šperky z FIMO hmoty

Dívky 6. a 7. třídy si vyzkoušely práci s FIMO hmotou... Hmota se nejdříve propracuje, poté se vyválí na tenké plátky, které se různě skládají, překládají, smotávají a nabalují. Z této náročné přípravy vzniknou válečky, které se opatrně krájí na úzké válečky či tenké plátky, které se dále skládají a rozvalují na placku. Z té se vykrajují různé tvary. Nesmí se zapomenout na vytvoření dírek pro zavěšení. Vše se dá upéci.

Poté se jednotlivé díly pospojují pomocí drátků, kroužků a zavěsí na náušnice a ozdobné šňůrky.

Podívejte se, jaké krásné šperky dívky vytvořily...

Mgr. Jitka Fendrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.