Get Adobe Flash player

Šperky z FIMO hmoty

Dívky 6. a 7. třídy si vyzkoušely práci s FIMO hmotou... Hmota se nejdříve propracuje, poté se vyválí na tenké plátky, které se různě skládají, překládají, smotávají a nabalují. Z této náročné přípravy vzniknou válečky, které se opatrně krájí na úzké válečky či tenké plátky, které se dále skládají a rozvalují na placku. Z té se vykrajují různé tvary. Nesmí se zapomenout na vytvoření dírek pro zavěšení. Vše se dá upéci.

Poté se jednotlivé díly pospojují pomocí drátků, kroužků a zavěsí na náušnice a ozdobné šňůrky.

Podívejte se, jaké krásné šperky dívky vytvořily...

Mgr. Jitka Fendrychová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.