Get Adobe Flash player

Deváťáci při oslavách výročí školní budovy

V letošním školním roce jsem se stala třídní učitelkou deváté třídy. A myslím, že nám to s chlapci jde při společném školním soužití prozatím dobře...

Ve středu 23. 11. jsem na ně mohla být i pyšná, jak zodpovědně přistoupili k plnění jim zadaných úkolů při slavnostní školní akademii.

Trochu netradičně se pro tentokrát ujali role uvaděčů a prodavačů v předsálí Domu kultury v Trutnově. Ve zpětné vazbě se ke mně dostávaly samé kladné připomínky, jak chvályhodně naši školu reprezentovali, jak dobře u toho také vypadali a jak třeba i výborně napekli chutné koláčky při pracovním vyučování. Někteří z nich se také vzorně chopili role kulisáků, a přestože nebyli při své práci vidět, patří jim za ni velký dík.

Poděkování samozřejmě patří všem mým žákům a rovněž jejich rodičům, jejichž spolupráce bylo též třeba.

A děkuji všem návštěvníkům naší slavnosti, kteří přispěli na dobrovolném vstupném, chválili zdařilé výrobky našich žáků a pedagogů a se zájmem je nakupovali. Tak ať v čase adventním potěší a dělají radost!

Někdy příště zase na shledanou...

Mgr. K. Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.