Get Adobe Flash player

ŠKOLNÍ AKADEMIE

V letošním roce uplynulo sto let od založení školy ve Voletinách... Na počest této události jsme pro rodiče, příbuzné i širokou veřejnost zorganizovali slavnostní akademii. Do příprav se zapojila celá škola... Kulisy a rekvizity se hledaly jak ve sklepě, na půdě, tak je žáci a paní učitelky osobně vyráběli. Přípravy trvaly celé týdny a výsledek byl opravdu velmi zdařilý. Akademie se již tradičně konala v Domě kultury v Trutnově. Poděkování patří všem - pedagogům, žákům i rodičům, kteří pomáhali s přípravami.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.