ŠKOLNÍ AKADEMIE

V letošním roce uplynulo sto let od založení školy ve Voletinách... Na počest této události jsme pro rodiče, příbuzné i širokou veřejnost zorganizovali slavnostní akademii. Do příprav se zapojila celá škola... Kulisy a rekvizity se hledaly jak ve sklepě, na půdě, tak je žáci a paní učitelky osobně vyráběli. Přípravy trvaly celé týdny a výsledek byl opravdu velmi zdařilý. Akademie se již tradičně konala v Domě kultury v Trutnově. Poděkování patří všem - pedagogům, žákům i rodičům, kteří pomáhali s přípravami.

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.