Get Adobe Flash player

Hvězdička betlémská - 1. stupeň

01 resizeHvězdička svítí pro mě i pro tebe,
vím kam jíti, cestičkou do nebe.
Cestička začíná v srdíčku každého člověka,
ten, kdo ji nehledá, na svoje štěstí se načeká…

Text i melodii téhle písničky ovládali žáci 1. stupně už před koncertem Michaely Novozámské. Společně s autorkou písně se pak vydali za betlémskou hvězdou. Vánoční příběh o narození Ježíška mohli sledovat ve veliké Bibli. Z jejích stránek vystupovaly loutky, které vyprávěly o své cestě do Betléma. Líbili se nám tři mudrci i pastýři. Loutkové představení bylo velmi vtipné. Moc jsme se nasmáli. Zazpívali jsme si také spoustu krásných koled. Nakonec jsme ze svých rukou vytvořili vánoční hvězdičky, které se z lásky rozsvítily pro maminku, taťku, sourozence nebo jiného milého člověka.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová


  
    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.