Get Adobe Flash player

Sraz žáků bývalého devátého ročníku

26. listopadu se uskutečnil již třetí třídní sraz žáků bývalého devátého ročníku. Společně jsme se sešli ve Sportcentru OLYMP v Trutnově - Poříčí. Čekaly nás dvě hodiny příjemného povídání a hraní bowlingu. Je milé vidět své bývalé žáky, přišli skoro všichni! Děkuji také svým kolegyním, paní učitelce J. Sávové a K. Javůrkové, že si udělaly čas a přišly se také podívat. Už se těším na další setkání - zimní výlet do hor. Tak třído, držím palečky, ať se daří! Brzy naviděnou!

Mgr. Jana Matějková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.











    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.