Get Adobe Flash player

Sraz žáků bývalého devátého ročníku

26. listopadu se uskutečnil již třetí třídní sraz žáků bývalého devátého ročníku. Společně jsme se sešli ve Sportcentru OLYMP v Trutnově - Poříčí. Čekaly nás dvě hodiny příjemného povídání a hraní bowlingu. Je milé vidět své bývalé žáky, přišli skoro všichni! Děkuji také svým kolegyním, paní učitelce J. Sávové a K. Javůrkové, že si udělaly čas a přišly se také podívat. Už se těším na další setkání - zimní výlet do hor. Tak třído, držím palečky, ať se daří! Brzy naviděnou!

Mgr. Jana Matějková

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.