Sraz žáků bývalého devátého ročníku

26. listopadu se uskutečnil již třetí třídní sraz žáků bývalého devátého ročníku. Společně jsme se sešli ve Sportcentru OLYMP v Trutnově - Poříčí. Čekaly nás dvě hodiny příjemného povídání a hraní bowlingu. Je milé vidět své bývalé žáky, přišli skoro všichni! Děkuji také svým kolegyním, paní učitelce J. Sávové a K. Javůrkové, že si udělaly čas a přišly se také podívat. Už se těším na další setkání - zimní výlet do hor. Tak třído, držím palečky, ať se daří! Brzy naviděnou!

Mgr. Jana Matějková

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.