Get Adobe Flash player

Mikulášské dopoledne

S čerty nejsou žerty!!! To jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži. V pondělí 5. prosince k nám do třídy jeden přišel. Odvedl nás  k samotnému Luciferovi. Museli jsme se mu v Pekle zpovídat ze svých prohřešků a někteří za trest přednášeli básničku. Pak jsme si mohli odnést perníček.

Setkání s Mikulášem se nebál nikdo. Zazpívali jsme mu čertovskou písničku. Pak otevřel zlatou a černou knihu a s každým z nás si povídal. Nejdříve chválil, potom také radil, v čem se máme polepšit. Nakonec nás obdaroval pytlíčkem sladkostí. V Nebi se o nás starali andělíčci a pomáhali nám vyrábět papírové čertíky.

Čerti a andělé na nás čekali i v tělocvičně. Připravili pro nás zajímavé soutěže. Krmili jsme čerta, skákali v pytli, stavěli komín z kostek, skládali puzzle, lovili hříšné dušičky a přitahovali si jazykem bonbón na niti. Poslepu jsme si utrhli sladkou dobrotu a spěchali do 4. třídy na pohádku. Kdo pozorně četl, ví, jak se jmenovala.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.