Zimní sporty

Ve čtvrtek 24. února navštívili žáci 1. stupně venkovní areál ve Středisku volného času v Trutnově. Konal se tu první ročník akce nazvané Zimní sporty. Děti měly možnost vyzkoušet si různé aktivity napodobující oblíbené sportovní disciplíny. Běh i střelbu na terč zkusily při biatlonu, přesnou mušku musely použít při curlingu. Hodně je zaujal i „lední hokej“. Po nácviku jednotlivých figur předvedly celou krasobruslařskou sestavu za doprovodu hudby svým spolužákům. Rovnováhu i trpělivost využily při snowboardingu, naopak na sáňkařské dráze se zapotily i zasmály. Po absolvování všech disciplín se vyfotily na stupních vítězů. Všem se sportovní akce moc líbila a odnesli si plno báječných zážitků.