Rozloučení se školou

Stále více dětí nemá zájem o kroužky a raději sedí doma u počítače. Je důležité podpořit a vyzdvihnout děti, které nějaký kroužek navštěvuji nebo mají nějakou zálibu či talent. V rámci akce „Rozloučení se školou“ se takové děti svým spolužákům představily. Zpívalo se, tančilo, představili se fotbalisté se svými triky, nechyběla ukázka karate KATY, přišel mezi nás mladý hasič, programátor počítačových her či motokrosový závodník bugin. Celou akcí nás doprovázel DJ Pepíno, nechyběly hrátky s vodními balónky, bublifuky, nanuky na osvěžení a parádní diskotéka. Dětem se vše velmi líbilo a už se těší na další podobné akce. Je velmi důležité, aby děti o sobě věděly co nejvíc, protože se můžou vzájemně motivovat, rozvíjet téma komunikace a podporovat mezi sebou přátelství.
Příspěvek zaslala Martina Fialová