Bubnování proti násilí

Bubnování dětí proti násilí je jedinečnou a inspirativní formou protestu, která umožňuje dětem vyjádřit se a bojovat proti domácímu násilí ve své rodině, či okolí. Nedávno jsme na naší škole přivítali bubeníka, který přijel s vlastními bicími. Děti bubnovaly na varečky, poklice a další předměty, které si samy přinesly. Toto bubnování do rytmu písně "We Will Rock You" od Queen přineslo nejen radost, ale také umožnilo dětem vyjádřit své emoce a postavit se proti násilí. Tato forma protestu ukazuje sílu hudby a umění při boji proti násilí. Bubnování dětí je kreativním a bezpečným způsobem, jak se angažovat ve vlastní komunitě. Tyto akce pomáhají vytvářet silné a angažované komunity, které se postaví proti násilí a budují respekt a empatii. Společně můžeme vytvořit bezpečné prostředí pro všechny.

Příspěvek zaslal Mgr. Aleš Hilbert