Výšlap do okolí

Úvod: Žáci osmé třídy se na začátku školního roku vydali na turistický výlet, který měl za cíl posílit vztahy mezi nimi a zároveň objevit krásy okolní přírody. Trasa vedla z Lhoty do Bohuslavic přes Čížkovy kameny a nabídla nezapomenutelné zážitky.
Děti ušly asi 8 km a obdivovaly okolní krajinu. Zastavily se u Čížkových kamenů, zajímavých přírodních útvarů, které jim nabídly krásné výhledy. Po výstupu si žáci odpočinuli u ohně a opekli si buřty. Poté se zapojili do různých her v přírodě, které rozvíjely týmovou spolupráci a kreativitu.
Školní výlet na jeden den byl úspěšným způsobem, jak posílit vztahy mezi žáky 8. třídy. Při pěší túře, posezení u ohně a hraní her si děti vytvořily nejen nové zážitky, ale také silné pouto mezi sebou. Takové aktivity jsou důležité pro rozvoj sociálních dovedností a týmové spolupráce.
Příspěvek zaslal Mgr. Aleš Hilbert