Třídní výlet 8. třídy

Ve čtvrtek 20. června jsme se spolu se žáky 7. třídy vydali na výlet do Safari parku ve Dvoře Králové nad Labem, kde nás čekala VIP prohlídka v rámci vítězství v soutěži o nejlepší kostým z recyklovatelných materiálů v rámci celé ČR! Jeli jsme Safari busem do výběhů některých zvířat a viděli například různé druhy antilop, plameňáky, lvy… Děti si dokonce mohly vlastnoručně nakrmit slony.

Osmá třída se poté přesunula do nedalekého kempu v Lanžově, kde všichni aktivně odpočívali až do pátku. Užili jsme si spoustu zábavy jako je beachvolejbal, přehazovaná, basketbal, fotbal a další, ale také jsme byli ve vodě a skákali z můstku. Večeř se šli někteří odvážlivci podívat na hřbitov. Ráno jsme si udělali společnou snídani a v odpoledních hodinách se vrátili zpět domů. Výlet byl prostě super.

Článek zaslal Mgr. Aleš Hilbert